Başkan Fadıloğlu Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti

Başkan Fadıloğlu Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti

ABONE OL
14 Mart 2022 11:56
Başkan Fadıloğlu Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik eden Başkan Fadıloğlu, “Hayatımızın her noktasında, doğumdan ölüme kadar her noktada hizmet veren tüm tıp camiasının çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Şehitkamil Devlet Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik etti ve kendilerine belediye bünyesinde hizmet üreten Peyzaj Bitkileri Üretim Serası’nda yetiştirilen; bellis, şebboy, çuha, cin karanfili ve portakal nergisi cinsi çiçeklerden armağan etti. Sağlık çalışanlarını çalıştıkları birimlerde ziyaret eden Başkan Fadıloğlu, özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun ziyaretine; Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Ermeydan ile Şehitkamil Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali Güven Fincan da eşlik etti.

TIP CAMİASININ ÇALIŞANLARINA YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ziyaret sonunda açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, insana ‘doğumdan ölüme’ her aşamada hizmet eden sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Başkan Fadıloğlu, “Şehitkamil Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali Güven Fincan Bey’in şahsında tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Tabi her zaman söylediğimiz gibi Anneler Günü, Babalar Günü bir gün olmayacağı gibi 14 Mart Tıp Bayramı’nın da bir gün olarak kutlanması mümkün değil. Hayatımızın her noktasında, doğumdan ölüme kadar her noktada hizmet veren tüm tıp camiasının çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum. Sağlık, sıhhat ve afiyet diliyorum. Tabi son 2 yılda çok büyük sıkıntılar yaşadık. İnşallah bir an önce pandemiden de kurtulacağız. Göstermiş oldukları duyarlılık için tüm tıp camiasına bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKANIMIZ BİZLERİ ZİYARET ETTİ, ONURLANDIRDI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehitkamil Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali Güven Fincan, “Bugün, 14 Mart Tıp Bayramı. 14 Mart, bizim için özellikle hem modern tıbbın ilk başlangıç zamanını hem de bütün sağlık çalışanlarımız ve devletimiz tarafından takdir edildiği bir günü temsil ediyor. Bugün de Başkanımız bizleri ziyaret etti, onurlandırdı. Başkanımıza, bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm meslektaşlarımın da 14 Mart Tıp Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.