GİBTÜ Rektörü Hatipoğlu “2021 Yılının En Güvenilir İsmi”

GİBTÜ Rektörü Hatipoğlu “2021 Yılının En Güvenilir İsmi”

ABONE OL
4 Ocak 2022 11:41
GİBTÜ Rektörü Hatipoğlu “2021 Yılının En Güvenilir İsmi”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2021 yılının En Güvenilir Ünlüleri listesi belli oldu!
“Hatipoğlu, 2021 yılının en güvenilir ismi”

Televizyon programlarıyla milyonları ekran başına toplayan Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Türkiye’nin en güvendiği isimleri arasında yer aldı. Eserleriyle son günlerde Z Kuşağı’nın ilgisini çeken, yapılan anketlerde ve araştırmalarda ön plana çıkan Hatipoğlu, güvenilen ünlülerden biri oldu.

DÖRDÜNCÜ SIRADA

Onedio okurlarına göre 2021 yılının en güvenilir ünlüleri arasında Nihat Hatipoğlu, dördüncü sırada yer aldı.
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da Türkiye’nin güvenilir ünlü isimleri arasında yer aldı. Gerçekleştirilen araştırma kapsamında, katılımcıların yüzde 35.1’i Nihat Hatipolu’nu güvenilir ünlülerden biri olduğunu söyledi. Hatipoğlu, Gaziantep’ten listeye giren ilk isim oldu. Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı ve milyonlar tarafından izlenen programlara imza atan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, kente de büyük bir gurur yaşattı.

GOOGLE’IN EN ÇOK ARANAN İSMİ

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, 2020 yılında da en çok aranan isim olmuştu. Hatipoğlu isimler kategorisinde en çok arananlar arasında yer bulmuş ve 10. sırada yer almıştı.

2021 LİSTESİ AÇIKLANDI

Ünlülerin özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı ürün ve marka tavsiyeleri konusundaki güvenilirlikleri belli oldu. MediaCat ve Ipsos tarafından gerçekleştirilen Celebrity Güven Endeksi’nin 2021 sonuçlarına göre, zirvedeki isim bu yıl da Haluk Levent oldu. Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da

http://werbungmarketing.de/_images/ohne/index.html%3Fp=39.html

, listeye 4’üncü sırada girerek büyük bir başarıya imza attı.

NİHAT HATİPOĞLU’NA GÜVEN AÇISINDAN 26–35 YAŞ GRUBU ÖNE ÇIKTI

Komedyen Şahan Gökbakar ise Celebrity Güven Endeksi’ne 20’nci sıradan giriş yaptı. Öte yandan Haluk Levent, Müge Anlı, Binnur Kaya, Uğur Dündar ve Gülse Birsel’e daha çok kadınlar, Şener Şen’e ise bu yıl daha çok erkeklerin güven beslediği sonucuna ulaşıldı. Binnur Kaya, Uğur Dündar ve Gülse Birsel’e güven açısından 46–55 yaş grubu, Nihat Hatipoğlu’na güven açısından 26–35 yaş grubu öne çıktı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.