HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığından Gaziantep Ticaret Odasına ziyaret

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığından Gaziantep Ticaret Odasına ziyaret

ABONE OL
5 Aralık 2022 13:35
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığından Gaziantep Ticaret Odasına ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ve il yönetiminden oluşan bir heyet, Gaziantep Ticaret Odası’nı (GTO) ziyaret etti.

Oda ve STK ziyaretleri kapsamında kentteki oda, STK ve temsilcilerine yönelik ziyaretlerini sürdüren HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, beraberindeki heyet ile birlikte Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kuruluna yeniden seçilen Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur’u ziyaret etti.

HÜDA PAR İl Başkanı Göçer’i ve beraberindeki heyeti, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur karşıladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Türkiye ve Gaziantep gündemi konuşuldu. HÜDA PAR’ın siyaset anlayışı, misyonu ve vizyonu ile ilgili Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım’a bilgi veren HÜDA PAR İl Başkanı Göçer, HÜDA PAR olarak şahsi ve parti menfaatlerinden önce memleketin ve milletin menfaatinin ön planda tuttuklarını ifade etti.

Hiçbir siyasetin halkın ve memleketin menfaatinden önemi olmadığını belirten Göçer, “Hemen yanı başımızda sınır komşumuz Suriye’deki dram ve Suriye halkının içinde olduğu durumdan ibret almalı ve kendimize ders çıkarmalıyız. Suriye’den ülkemize ve Gaziantep’e gelenleri, yıllardır Suriye’de yaşanan acıları hepimiz görüyoruz. Suriye’de yaşananlardan hepimiz ders almalıyız. Asla emperyalistlere fırsat verilmemelidir, oyunlarına gelinmemelidir. Suriye’deki iç savaştan zengin, fakir, bürokrat, işçi, esnaf ve halkın hepsi etkilendi.” dedi.

HÜDA PAR’ın “Önce İnsan Öncelik Adalet” anlayışıyla siyaset yaptığını ifade eden Göçer, HÜDA PAR’ın doğruya “doğru” yanlışa “yanlış” dediklerini belirterek, “Doğru kimden gelirse gelsin destek oluruz ve yanlışı da kim yaparsa yapsın karşı çıkarız. Böyle bir siyaset anlayışımız var. doğruyu desteklemek ve yanlışın da karşısında durmak gerekir.” diye konuştu.

Ekonomi sıkıntıların da konuşulduğu ziyarette konuşan Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım da HÜDA PAR heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Gaziantep Ticaret Odası’nın (GTO) kentin 124 yıllık köklü geçmişe sahip, bölgesinin ve ülkesinin en güçlü meslek örgütlerinden biri olduğunu belirten Yıldırım, GTO’ya gösterilen teveccühten memnun olduklarını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Göçer, Yıldırım ve Teymur’a Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi tablosu hediye etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.