İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Arslan’ın 15 Temmuz mesajı

İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Arslan’ın 15 Temmuz mesajı

ABONE OL
14 Temmuz 2022 17:17
İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Arslan’ın 15 Temmuz mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Arslan’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
FETÖ eli kanlı bir terör örgütüdür
İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Emin Arslan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Arslan, “İradesini tahakküm altına almak isteyen şer odakların karşısında bir kale gibi durarak geçit vermeyen, şehitlik mertebesine erişen tüm vatan evlatlarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize de hayırlı bir ömür diliyorum.” dedi.
FETÖ’nün eli kanlı bir terör örgütü olduğunu ifade eden İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Emin Arslan, “Binlerce senedir milletine ihanet edenlerin akıbeti ne olmuşsa 15 Temmuzda da hainlerin akıbeti aynı olmuş ve tarihin hainler mezarlığına gömülmüşlerdir” ifadelerini kullandı.
İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Emin Arslan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Anayasal düzeni yıkmak, temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmak amacıyla FETÖ/PDY Terör Örgütünün tarafından 15 Temmuz 2016 gecesi düzenlenen hain darbe teşebbüsü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine canlarını hiçe sayarak sokaklara ve caddelere akın eden Aziz Milletimizin kararlı duruşu ve demokrasiye sahip çıkma iradesi sayesinde bertaraf edilmiştir.
Kahramanlık genlerini bünyesinde daima muhafaza eden milletimizin verdiği bu sınav ve günlerce tuttuğu demokrasi nöbetleri bütün dünya tarafından gıpta ile izlenmiştir.
Devletimizin tüm kurumları, güvenlik güçleri ve Asil Milletimizin dua ve destekleriyle; ülkemizin bekasına, birliğine, huzuruna ve geleceğine kast eden tüm hain odaklara ve bölücü terör örgütlerine karşı verdiğimiz mücadeleden asla taviz verilmeyecektir.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında bir ve bütün olacağız. Birlikte demokrasimize güç verecek, şehitlerimizin aziz hatıralarına ve kanlarıyla müşerref kıldıkları bu topraklara sahip çıkmaya devam edeceğiz. 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin birliği ve devletimizin bekası için canlarını feda ederek şehadet şerbetini içen aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Acısını hâlâ yüreğimizde hissettiğimiz şehitlerimizin ruhları şad olsun. Gazilerimize de minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. Milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü anıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.