Gaziantep Romatoloji Sempozyumunda “Romatolojiye dair her şey konuşulacak”

Gaziantep Romatoloji Sempozyumunda “Romatolojiye dair her şey konuşulacak”

ABONE OL
17 Mayıs 2022 12:33
Gaziantep Romatoloji Sempozyumunda “Romatolojiye dair her şey konuşulacak”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 GAZİANTEP ROMATOLOJİ SEMPOZYUMU

– SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ROMATOLOJİ UZMANI DOÇ. DR. KISACIK: “ROMATOLOJİYE DAİR HER ŞEY KONUŞULACAK”

Türkiye Romatoloji Derneği, Doğu Anadolu Romatoloji Derneği ve SANKO Üniversitesi Hastanesi tarafından 3. Gaziantep Romatoloji Sempozyumu, 21 Mayıs 2022 tarihinde Gaziantep Divan Otel’de düzenlenecek.

Sempozyum Başkanı SANKO Üniversitesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı Doç. Dr. Bünyamin Kısacık: “Bir gün boyunca Romatolojiye dair her şey konuşulacak” dedi.

Bu yıl ilk kez kardeş ülke Azerbaycanlı meslektaşların da katılacağı sempozyumun bilimsel kısmının 10 oturum olarak planlandığını belirten Doç. Dr. Kısacık, sempozyumu düzenlemekten mutlu olduklarını kaydetti.

Azerbaycanlı hekimlerin istifade etmesi için ayrıca online olarak da sunumların canlı olarak paylaşılacağını ifade eden Doç. Dr. Kısacık, “Türkiye’den 31 konuşmacının katılacağı 3. Gaziantep Romatoloji Sempozyumu’nun son yıllarda Gaziantep’te gerçekleştirilecek en büyük romatoloji sempozyumu olması bekleniyor” diye konuştu.

Katılımcılara sertifika verileceğini anlatan Doç. Dr. Kısacık

buy-kamagra-oral-jellies.com

, sempozyuma kayıt için gaziantepromatoloji@kingkongistanbul.com adresinden iletişime geçilebilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.