Gaziantep Vali Vekili Muhammet Önder’in Bayram mesajı

Gaziantep Vali Vekili Muhammet Önder’in Bayram mesajı

ABONE OL
25 Haziran 2023 15:24
Gaziantep Vali Vekili Muhammet Önder’in Bayram mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep Vali Vekili Muhammet Önder, kurban bayramı mesajı yayınlayarak şunları söyledi;

 

“Yaza dönsün kışınız, Dert görmesin başınız. bayramlar bayram olsun, bayramlar bayram olsun Otlar/dikenler dolsun Nemrut’ların çanına Kolay gelsin işiniz, bayramlar bayram olsun.

 

Aziz hemşehrilerim… Abdurrahim Karakoç Manevi duyguların zirveye çıktığı, dinimizde önemli bir yeri olan Kurban Bayramı’na hep beraber ulaşmış olmanın Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. sevinci ve heyecanı içerisindeyiz. Geçtiğimiz 3 yıl içerisinde pandemi ve sonrasında deprem afetini ya şayan, zor günler geçirmiş ancak Kurtuluş Mücadelesi ruhuyla birbirine tutunarak, birbirine yaslanarak bu zor günleri geride bırakmaya çalışan bir toplumun parçasıyız. Bu önemli günde fakiri, kimsesizi, yetimi, öksüzü, yaşlıyı her zaman bağrına basmış b ir toplumun fertleri olarak, yardımsever halkımızın, edeceğine, depremzede kardeşlerimizden, bayramı bayram kimsesiz, yardıma muhtaç çocuklar ile ilgiye muhtaç yaşlılarımızdan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyeceğine inancımız tamdır. Bizler emniyeti mizle, jandarmamızla, sağlık kurumlarımız ve tüm ilgili kamu personelimizle vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmesi için gereken tüm önlemleri aldık ve almaya devam edeceğiz. Bu vesile ile paylaşmanın en güzel halini ortaya çıkartan ve içerisinde hikmeti barındıran Kurban Bayramı’nın Gaziantep ’ bir sürü imize, Ülkemize ve tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı can temenni ediyor. Gazianteplileri gönülden kutluyorum.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.