AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı, İcra Kurulunu basına tanıttı

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı, İcra Kurulunu basına tanıttı

ABONE OL
31 Temmuz 2023 11:55
AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı, İcra Kurulunu basına tanıttı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı, bir basın toplantısı düzenleyerek yeni göreve getirilen İl TeşkilatI icra kurulunu basına tanıttı.

Toplantıya, teşkilat yöneticileri, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Gaziantep Büyükşehir Mutfak Sanatları Müzesinde verilen kahvaltı sonrasında basın açıklamasında bulunan İl Başkanı Murat Çetin yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın tensipleriyle 07.07.2023 tarihinde AK Parti Gaziantep İl Başkanı olarak çalışmaya başladığım günden bu yana şahsıma gerek telefon gerek ziyaretlerle teveccühlerini gösteren ve hayırlı olsun temennilerinde bulunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Öncelikle 12.07.2023 tarihinden itibaren il yönetiminde aktif görev almak, şehrimize, hemşehrilerimize ve davamıza hizmet etmek için hatırı sayılır oranda başvuru aldığımızı belirtmek isterim.

 

Hemşehrilerimizin yeni yönetime göstermiş oldukları ilgi ve il yönetim kadroları için yapmış oldukları başvuralar, bizler için mutluluk kaynağı oldu.

 

Yeni yönetim kurulumuz oluşturulurken, şehrimizin demografik yapısını ve mesleki dağılımını titizlikle göz önünde bulundurmuş, geleceğimizin teminatı gençlerimizin ve siyasetin öznesi kadınlarımızın aktif görev alabilmelerine özen gösterilmiştir.

 

Bu hususlar dikkate alınarak, şehrimizin beklentilerine karşılık verebilecek, her daim sahada ve ilk günkü aşkla çalışmalar yapabilecek, toplumumuzdaki her kesimini kucaklayabilecek bir yönetim için yaptığımız istişareler neticesinde yeni il yönetim kurulumuzu, il disiplin kurulumuz ile il demokrasi ve hakem kurullarımızı belirlemiş ve siz değerli basın mensupları aracılığıyla kamuoyu ile paylaşmıştık.

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız talimatlar doğrultusunda; yeni kadromuzla çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan Kadın, Gençlik tüm kademelerimizle ve yerel yöneticilerimizle uyum içerisinde 31 Mart 2024 yerel

seçimleri için çalışmalarımıza bugün itibariyle başlamış bulunuyoruz.

 

14 ve 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinde büyük bir özveriyle çalışan önceki dönem il yönetim kurulu üyelerimize, belediye başkanlarımıza, ilçe teşkilatlarımıza da minnettarız. Aldığımız bayrağı en üst seviyeleri çıkarabilmek adına çok çalışacağız

 

Aziz milletimize, Gazi şehrimize ve basın mensuplarımıza açık, şeffaf ve iş birliğine dayalı bir siyaset anlayışıyla hareket etmeye devam edeceğimizden kuşkunuz olmasın.

 

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın önderliğinde, sizlerin de desteği ve katkılarıyla Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir Gaziantep için güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyoruz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni il yönetimimizde yer alan dava arkadaşlarım ile birazdan açıklayacağım il başkan yardımcılarımızı yürekten kutluyor; her birine görevlerinde kolaylıklar diliyorum.

 

Gazi şehrimiz, hemşehrilerimiz ve partimiz için hayırlara vesile olsun.” Dedi.

Konuşmanın ardından İcra Kurulu üyelerini tanıtılarak gazetecilerin soruları cevaplandırıldı ve günün anısına yapılan fotoğraf çekiminin ardından toplantı son buldu

AK Parti Gaziantep İl Teşkilatı İcra Kurulu listesi ise şu şekilde yer aldı:

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.