AK Parti Gaziantep Teşkilatı Saha Programlarını artırdı.

AK Parti Gaziantep Teşkilatı Saha Programlarını artırdı.

ABONE OL
24 Ağustos 2023 10:46
AK Parti Gaziantep Teşkilatı Saha Programlarını artırdı.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep’i Karış Karış Geziyorlar.

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri saha ziyaretlerini arttırdı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesinin ardından Gaziantep’teki çalışmalar katılan AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Eyup ÖZKEÇECİ, Derya BAKBAK, Mesut BOZATLI, İrfan ÇELİKASLAN ve Bünyamin BOZGEYİK; Gaziantep İl Başkanlığının yapmış olduğu program dahilinde ilçe teşkilatlılarının da katılımlarıyla girilmedik sokak, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyor.

 

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı’nın koordine ettiği Saha çalışmaları kapsamında 9 ilçenin her birine günlük ziyaret gerçekleştiren AK Parti Gaziantep Milletvekilleri ile teşkilat üyeleri ilk ziyaretleri ilçe teşkilatlarına yapıyor.

 

İlçe teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Milletvekilleri ile teşkilat üyeleri ilçelerin ihtiyaçlarına ve vatandaşların taleplerine yönelik istişarelerde bulunuyor.

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili ÖZKEÇECİ Yavuzeli’nde…

 

Yavuzeli İlçe teşkilatı ile bir araya gelen Milletvekili Mehmet Eyup ÖZKEÇECİ, ‘İlçe teşkilatlarımızla bir arada olmayı, ilçemize faydalı olacak hizmetleri planlamayı, hemşehrilerimizin taleplerini yerinde dinleyerek, çözümler üretmeyi seviyor; her daim sahada olmayı önemsiyoruz.’ ifadelerinde bulundu. Ardından kırsal kesimlerde bulunan Karahüseyinli, Bağtepe, Şenlikçi, Gülpınar ve Havuz Mahallelerine ziyarette bulunan ÖZKEÇECİ, vatandaşların talep ve önerileriyle birebir ilgilendi. AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Eyup ÖZKEÇECİ’ye saha ziyaretlerinde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Halil UĞUR eşlik etti.

 

BAKBAK, Merkez İlçe Şahinbey’in Kırsal mahallelerindeydi…

 

Şahinbey İlçesinde Burç Esentepe, Burç Kale, Burç Yeşilpınar, Burç Karakuyu, Kavşak, Kuşçu, Yaycı, Dokur, Uğurtepe, Hacıköy, Doğanca, Ozanlı, Ufacık ve Gülpınar Mahallerini gezen BAKBAK, Yerinde Dönüşüm Projesi ile evlerini yenilemek isteyenlere devlet desteği hakkında bilgi verdi. AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya BAKBAK’a, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet TAHMAZOĞLU eşlik etti.

BOZATLI, İslahiye’de…

 

Ziyaretlerine İslâhiye Belediye Başkanlığı ile başlayan AK Parti Gaziantep Milletvekili Mesut Bozatlı deprem bölgesine dair bilgiler edindi. Akabinde saha çalışmasına Arfalı, Çerçilli ve Koçcağız Mahalleleri ile devam eden BOZATLI, depremin izlerinin silinmesi için yapılan çalışmaları anlatarak, güvenli konutların inşasına yönelik süreçten bahsetti.

.

AK Parti Gaziantep Milletvekili İrfan ÇELİKASLAN Nurdağlı Depremzede Vatandaşlarla bir Araya Geldi…

 

Nurdağı İlçesi’nde depremzede vatandaşlarla bir araya gelen İrfan ÇELİKSASLAN, depremzede vatandaşlarla birebir ilgilenerek, Hamidiye, Atmalı, Çakmak, Nogaylar, Kırışkal ve Mesthuyuk Mahalle sakinleri ile hasbihal etti.

 

BOZGEYİK’TEN Merkez İlçe Şehitkamil’e Ziyaret…

 

Cebeler, Serince, Cevizli, Gülüce, Morcalı, Kürüm, Çimenli, Yeşilköy, Muhacırosman, Sarıtmezere, Deredüzü ve Geneyik Mahallelerine ziyarette bulunan Milletvekili BOZGEYİK, mahallelinin ihtiyaçlarını tek tek dinleyerek, tüm isteklere anında yanıt vermek için üstün gayret sergiledi. Bünyamin

BOZGEYİK’e saha gezisinde AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet YILMAZ, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcı Osman TOPRAK eşlik etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.