ASKON’da Mustafa Güneş dönemi

ASKON’da Mustafa Güneş dönemi

ABONE OL
1 Aralık 2022 10:56
ASKON’da Mustafa Güneş dönemi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANADOLU ASLANLARI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ GAZİANTEP ŞUBESİ 3.OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

ASKON’da MUSTAFA GÜNEŞ DÖNEMİ

Türkiye’nin en büyük iş insanları derneklerinin başında gelen ASKON ( Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği) Gaziantep Şube Başkanlığına tek liste ile giren başarılı iş adamı Mustafa Güneş seçildi.

Yeni yönetimin büyük bir çoğunluğu değişen ASKON Gaziantep Şubesinin 3. yeni döneminde, alanında başarılı iş insanları dikkat çekiyor. Gaziantep’te ekonomiye katkı sağlayan üretici ve ihracatçı firmalardan oluşan Askon üyeleri, Hem Gaziantep hem de Askon’a değer katmak için çalışacak.

Askon 3.Dönem Gaziantep Şube Başkanı Mustafa Güneş; “Bizler üyelerimizle, ülkemizin rekabet gücünü arttırmak için rehberlik ve görev bilinciyle hedefler ve stratejik planlar doğrultusunda, gelişen sektörleri yerel ve global ekonomik gelişmeleri takip ediyor, yetkili merciler ile üye kurum ve müteşebbislere görüş ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Teknoloji, Ar-Ge, sanayi, ticaret, finansman ve ihracat gibi konularda üyelerimizin kurumsal alt yapılarının sağlamlaşması ve uluslararası rekabette güçlenmeleri için rehberlik yapıyoruz. Bu anlamda her biri kendi sektöründe başarılı olan üyelerimizle birlikte üretimde, istihdamda ve ihracatta başarılarıyla Türkiye’ye rol model olan Gaziantep için çalışmaya üretmeye devam edeceğiz. Askon’un 3. Döneminin hayırlı olmasını temenni eder, yeni yönetimde görev alacak arkadaşlarıma başarılar dilerim” dedi.

Askon Gaziantep Şube Yeni Yönetim Kurulu;

Mustafa Güneş – Şube Başkanı Hakan Çakıcı – Şube Başkan Vekili Murat Balcı – Genel Sekreter Selahattin Çiçek – Asil Y.K Mehmet Dal – Asil Y.K Zeki Ormanlı – Asil Y.K Muhammed Ganim – Asil Y.K Ertuğrul Demir – Asil Y.K Ekrem Güneş – Asil Y.K Murat Aydıner – Asil Y.K Ahmet Ercan Kılıç – Asil Y.K Suat Havcarcı – Asil Y.K F.Yıldırım Özkanlı – Asil Y.K Hayri Taşdemir – Asil Y.K Mustafa Ülger – Asil Y.K Mehmet Ali Kaygısız – Asil Y.K Mehmet Emre Karakan – Asil Y.K Fevzi Güneş – Asil Y.K

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.