GAP Gazeteciler birliği Başkanı Kıymaz’dan Ali Koç’a Mektup

GAP Gazeteciler birliği Başkanı Kıymaz’dan Ali Koç’a Mektup

ABONE OL
6 Ocak 2022 11:45
GAP Gazeteciler birliği Başkanı Kıymaz’dan Ali Koç’a Mektup
0

BEĞENDİM

ABONE OL

GAP Gazeteciler Birliği Başkanı Kıymaz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a bir mektup yayımlayarak bazı tavsiyelerde bulundu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Kovit Hastalığına yakalanması sebebiyle geçmiş olsun dileklerini sunan Kıymaz

http://krishu.de/css/kaufen/index.html%3Fp=38.html

, FB Takımı ile ilgili tavsiyelerde bulundu.

FENERBAHÇE’Yİ YERLİ HOCA ÇALIŞTIRMALI

“GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a mektup göndererek Fenerbahçe futbol takımının başına yerli hoca getirilmesini istedi.
Kıymaz, Fenerbahçe ,Yılmaz Vural, Ünal Karaman ve Aykut Kocaman isimlerinden birine teslim edilmeli ve desteklenmeli dedi.
Fenerbahçe futbol takımının başına teknik direktör olarak Yılmaz Vural, Ünal Karaman veya Aykut Kocaman’ı isimlerinden birinin getirilmesini tavsiye eden GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz Fenerbahçe külüp başkanı Ali Koç’a yazdığı mektubunda şunları söyledi

“Öncelikle Covid testinizin pozitif çıkmasından dolayı üzüntülerimi ifade eder, acil şifalar diler, en kısa sürede sizleri tekrar aramızda görmeyi temenni ederim. Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye’nin Dünya’ya açılan önemli bir kapısı ve markasıdır. 100 yıllık futbol geçmişinde bu markayı oluşturmak için taraftarlarımız milyarlarca kilometre yolu yurt içinde ve yurt dışında kat etti. Milyonlarca taraftar birlikte ağladı, birlikte güldü, birlikte heyecanlandı. Binlerce kulüp yöneticisi para verdi, emek verdi, zaman verdi. Binlerce futbolcu bu forma altında ekmek yedi, para kazandı, ter döktü, sakatlandı.
Kimi taraftarı, kimi futbolcuyu, kimi idareciyi deplasman yollarında kazaya kurban verdi, kimi öldürüldü, kimi de yaralandı sakat kaldı.
Futbol hafta sonları milyonlarca taraftarın en ucuz eğlencesi olmasına rağmen, birkaç yıldır Futbolda ki başarısızlık Fenerbahçe taraftarını derinden üzmektedir. Sizin de para veren, emek veren, zaman harcayan biri olarak bu durumdan memnun olmadığınız muhakkaktır.
Futbolda kötü sonuçlar sonrası çok sayıda transfer yaptınız, birkaç teknik direktör değiştiniz. Yaşanan tecrübeyle anlaşıldı ki Türk antrenörlere imkân tanındığında Avrupa’daki antrenörlerden aşağı kalır yanları yoktur.
Türkiye’deki döviz dalgalanmaları sonrası yabancı antrenörlere kulüplerimizin para harcaması mantıklı görünmüyor. Türk antrenörlerine inanalım güvenelim ve takımı onlara emanet edelim destekleyelim.

TÜRK ANTRENÖRLERE İNANALIM GÜVENELİM DESTEKLEYELİM

50 yıllık bir Fenerbahçe taraftarı ve Türkiye’nin menfaatlerini her zaman önceleyen biri olarak sizden ricam Fenerbahçe futbol takımının başına yerli antrenörlerimizden 1-Yılmaz Vural 2-Ünal Karaman 3-Aykut Kocaman isimlerinden birini getirmeniz ve sezon sonuna kadar kararlılıkla desteklemenizdir. Tekrar size geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.