Gaziantep Milletvekili Adayı Bilgiç’ten gazetemize ziyaret

Gaziantep Milletvekili Adayı Bilgiç’ten gazetemize ziyaret

ABONE OL
8 Mayıs 2023 12:25
Gaziantep Milletvekili Adayı Bilgiç’ten gazetemize ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Av. Gizem Büşra Bilgiç ve Zafer Partisi yetkilileri Times Of Turkey Haber sitesi ve Gaziantep Haber Portalı Gazetesi yayın gurubumuzu ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bilgiç, Times Of Gaziantep Genel Yayın Yönetmeni Hamza Mercanoğlu’na seçim çalışmaları ve projeleri hakkında konuştu.

Saha da yoğun performans gösteren Bilgiç, Gaziantep’te adım atmadıkları yer kalmadığını ve çok yoğun bir seçim kampanyası geçirdiklerini belirterek, Gaziantep halkı tarafından büyük ilgi gördüklerini ve 14 Mayıs seçiminden umutlu olduklarını söyleyerek şöyle devam etti;

Gerek kadın olmam, gerekse Avukatlık mesleğinin bir bireyi olmam hasebiyle adalet vurgulu bir seçim kampanyası yürütüyorum. Ben feminist değilim ancak ülkemizde kadınların uğradığı haksızlıkları hep birlikte yaşıyoruz maalesef.

Milletvekili seçilmem durumunda mecliste kadınlarımızın sesi olacağım ve şehrimizin diğer sorunlarıyla birlikte bu konunun da takipçisi olacağım.

Siyaseti severek yapıyorum. Zira, siyaset yaparken bunun toplumsal bir sorumluluk olduğunun farkındayım. Bir avukat olarak toplumun sorunlarını en yüksek merci de yani TBMM’de dile getirerek, bu sorunların çözümünde öncü rol almak istiyorum.

Ülkemizin içinde bulunduğu sorunların en başında ekonomi ve gelir dağılımındaki adaletsizlik gelmektedir. Basın emekçisi bir babanın kızıyım. Hayatını çeşitli zorluklarla kazanmış bir ailenin ferdi olarak halkımızın sorunlarını en derinden anlayan birisiyim. Parti olarak bu sorunların kökenini ve çözüm yollarını bilen iyi bir ekibimiz var.

Siyaset uzun soluklu bir yoldur ve ben yoluma devam edeceğim. Tüm kalbimle inanıyorum ki, 14 Mayıs seçimlerinde halkımız oylarını bizim lehimize kullanarak kendilerini yüce mecliste temsil etmemize onay verecekler. “ Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.