Göçer: Halkımızı dürüst belediyecilik ve gerçek hizmetle tanıştıracağız

Göçer: Halkımızı dürüst belediyecilik ve gerçek hizmetle tanıştıracağız

ABONE OL
18 Ocak 2024 10:30
Göçer: Halkımızı dürüst belediyecilik ve gerçek hizmetle tanıştıracağız
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, “Bütün teşkilatlarımızla 31 Martta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere hazırız. İnşallah HÜDA PAR belediyeciliğini Gaziantep ile tanıştıracağız.” dedi.

31 Mart 2024’te yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, 31 Mart yerel seçimlerinde HÜDA PAR olarak Gaziantep’te 9 ilçede ve Büyükşehirde yerel seçimlere kendi logo ve adaylarıyla katılacaklarını söyledi.

Gaziantep’i yerel seçimlerde dürüst belediyecilik ve gerçek hizmet ile tanıştıracaklarını belirten Göçer, “Her geçen gün nüfusu artan ve her geçen gün daha da büyüyen Gaziantep’imizin kalkınması, değerli halkımızın hak ettiği eşit hizmeti alması ve ‘Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet’ ile tanışması için Hür kadrolarla geliyoruz.” dedi.

“Biz hizmet etmeye geliyoruz”

Gaziantep’i HÜDA PAR belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını belirten Göçer, “Gaziantep’imizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bu sorunlara çare olmak ve vatandaşlarımızın, sıkıntılarını gidermek ve taleplerini karşılamak için biz hazırız. Güzel Gaziantep’imizin 9 ilçe ve Büyükşehir ile meclis üyesi adaylarımızın tümü dürüst, çalışkan, samimi, her koşulda, her şartta milletin, memleketin menfaatini düşünecek kadrolardan oluşacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz hizmet etmeye geliyoruz. Biz Gaziantep’i hak ettiği yerde olması için geliyoruz. Biz ‘Önce İnsan Öncelik Adalet’ anlayışını sağlamak için geliyoruz. Biz Gaziantep’imizi el ele vererek hep birlikte ortak akılla yönetmek için geliyoruz.” diye konuştu.

“Bizim derdimizde, sevdamızda Gaziantep’tir”

Her mahalleye eşit hizmet götüreceklerini belirten Göçer, “Tüm vatandaşlarımıza eşit şekilde hizmet götüreceğiz ve hiçbir ayrım yapmadan sosyal belediyecilik yapacağız. Savunduğumuz değerlerden ve hedeflerden hiç taviz vermedik. Gaziantep’imizin kalkınması ve gelişmesi için çalışacağız. Belediyecilik bizim işimizdir. HÜDA PAR’ın işidir. Belediyecilik halkın içinde olmaktır. Sorunlarını çözmek için gayret etmektir. Biz vatandaşa değer veren, sorunlarına samimiyetle çözüm arayan, gayretli, çalışkan dürüst belediyecilik anlayışını hâkim kılacağız. Çünkü sevdamız Gaziantep ve Gaziantepli hemşehrilerimizdir. Bizim derdimizde, sevdamızda Gaziantep’tir.” şeklinde konuştu.

“Gaziantep’in dürüst belediyecilik, gerçek hizmet ile tanışma zamanı gelmiştir”

Gaziantep’in hak ettiği değer ve hizmet ile buluşması için tarihi sorumluluklarının farkında olduklarını belirten Göçer, “Dürüst belediyecilik, gerçek hizmet anlayışıyla Gazi şehrimize hizmet etmek isteyen vatandaşlarımızı 20 Ocak’a kadar partimize başvuru yapmaya davet ediyorum. Gelin HÜDA PAR ile buluşalım. Gaziantep’imizi HÜDA PAR ile tanıştıralım. Çünkü Gaziantep’in dürüst belediyecilik, gerçek hizmet ile tanışma zamanı gelmiştir.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.