GSO Başkanı Adnan Ünverdi’nin “10 Kasım Mesajı”

GSO Başkanı Adnan Ünverdi’nin “10 Kasım Mesajı”

ABONE OL
9 Kasım 2021 12:49
GSO Başkanı Adnan Ünverdi’nin “10 Kasım Mesajı”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ:

-“BÜYÜK ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN BİZLERE BIRAKTIĞI DEĞERLER EN BÜYÜK EMANETİMİZ VE YOL GÖSTERİCİMİZDİR”

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 83’üncü yıl dönümünde saygı, rahmet ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.

Büyük Önder Atatürk’ün yaşamı boyunca verdiği mücadele, bıraktığı değerler ve örnek yaşamının sonraki kuşaklara aktarılması gereken en büyük sorumluluk olduğunu kaydeden Başkan Ünverdi, mesajında şunları kaydetti:

“Milli mücadele ile aziz milletimizin küllerinden yeniden doğuşuna önderlik eden ve gösterdiği yüksek irade ile tam bağımsız Türkiye’yi milletimize armağan eden Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamak, yaşamak ve yaşatmak en büyük görevimizdir. Bizlere bıraktığı değerler nesilden nesile en büyük emanetimiz ve yol göstericimizdir.

Atatürk’ün yaşamı hepimize örnektir ve tüm güçlüklerin üstesinden gelecek azim ve kararlılığın timsalidir.

Büyük Önder, “Varlığım Türk varlığına armağan olsun” diyerek kendisini vatanına adamış, vatan sevgisini her şeyin üstünde tutmuş büyük bir devlet adamı ve büyük bir komutandır.

Bugün dünyanın içinden geçtiği bu zorlu süreçte de işaret ettiği yolda, ilke ve inkılaplarına sarılarak ülkemizi aydınlık yarınlara ulaştırabiliriz.

Atamızın izinde yürümeye devam edecek, muasır medeniyetler seviyesine ulaşma hedefine birlik ve beraberlik içerisinde daha fazla çalışarak ulaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 83 yıl önce ebediyete uğurladığımız Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.