GSO “Yatırım İşbirliği Fuar’ında” Gaziantep’i Tanıtıyor

GSO “Yatırım İşbirliği Fuar’ında” Gaziantep’i Tanıtıyor

ABONE OL
25 Eylül 2021 12:25
GSO “Yatırım İşbirliği Fuar’ında” Gaziantep’i Tanıtıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

GSO, BÖLGESEL KALKINMA, YATIRIM İŞBİRLİĞİ FORUM VE FUARI’NDA GAZİANTEP’İ TANITIYOR

-TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU BAŞKANI CEVDET YILMAZ, TOBB BAŞKANI RİFAT HİSARCIKLIOĞLU VE ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL STANTLARI ZİYARET ETTİ

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Şanlıurfa’da düzenlenen Bölgesel Kalkınma, Yatırım İşbirliği Forum ve Fuarı’nda stant açtı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) destekleri ile Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, Şanlıurfa Ticaret Borsası, Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Harran Üniversitesi ve Karacadağ Kalkınma Ajansı iş birliğinde Şanlıurfa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen fuarda açılan stantlar gezilerek firmaların ürettiği ürünler incelendi.

Sektörlerle ilgili gelişmelerin yakından incelenmesi, bölgesel iş birliğinin güçlendirilmesi ve bölge illerinde faaliyet gösteren firmaların daha kapsamlı üretim sağlamaları için ortak stratejilerin oluşturulmasının hedeflendiği fuara GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ile GSO Genel Sekreteri Yusuf İymen de katılarak bölge illeri ile Gaziantep arasındaki iş birliklerinin ilerletilmesine yönelik Gaziantep Sanayi Odası tarafından yürütülen çalışmalar ve hayata geçirilen projeler hakkında bilgiler verdi.

Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, fuarın firmalar ve girişimciler için bir buluşma noktası sağladığını ve katılımcı firmaların pazardaki sürdürülebilirliklerini sağlamaları noktasında büyük önem taşıdığını söyledi. Firmaların fuarda sektörlerdeki yenilik ve gelişmeleri takip etme, iş alanındaki farklı firmalarla görüşme, olası iş fırsatları için yeni kişilerle tanışma ve iş ağını genişletme fırsatları bulduklarını kaydeden Ünverdi, “Türkiye’de ilk kez kardeş ve komşu ilimiz Şanlıurfa’da düzenlenen ‘Bölgesel Kalkınma Yatırım, İş birliği Forum ve Fuarı’nın bölgemiz illeri arasındaki iş birliğini daha da geliştireceğine, firmalarımız için önemli katkılar oluşturacağına ve markalarımızın tanınırlığını artıracağına inanıyorum. Bizler de Gaziantep Sanayi Odası olarak fuara katılarak hem stant açtık hem de komşu illerimizle kurduğumuz ilişkileri geliştirmeye yönelik attığımız adımları ve bu konuda planladığımız yeni çalışmalarımızı anlatma imkanı bulduk. Bölgesel Kalkınma, Yatırım İşbirliği Forum ve Fuarı’nın şehrimizden ve bölgemizden buraya gelip stant açan bütün firmalarımız için hayırlı olmasını diliyor, fuarın düzenlenmesine destek veren ve standımızı ziyaret eden TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Cevdet Yılmaz, TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeynel Abidin Beyazgül, oda-borsa başkanlarımız ve bölgemizin gelişmesi, firmalarımızın yeni imkanlar bulması için önem taşıyan fuara katkı sunan ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.