HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

ABONE OL
31 Ocak 2023 12:32
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, “Bizler her zaman sahadayız, hemşehrilerimizle iç içeyiz.” dedi.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, şehrin farklı bölgelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.
Beraberindeki heyetle birlikte esnaf ziyaretlerini sürdüren Göçer, farklı meslek gruplarının yer aldığı esnafın yanı sıra belli meslek gruplarını da ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinliyor.
Bu kapsamda merkez Şahinbey ilçesi Alaybey Mahallesi’ndeki giyim toptancılarının yer aldığı esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Göçer, bölgedeki vatandaşlarla da muhabbet etti ve taleplerini dinledi.
Uzun yıllardan beri Gaziantep halkına hizmet eden giyim toptancılarını ziyaret eden Göçer, esnafa hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu.
İş yerlerini tek tek gezerek esnafa bol kazanç ve kolaylıklar dileyen Göçer, esnafın ekonomik anlamda çektiği sıkıntılara dair beklenti ve taleplerini dinleyerek esnaf ile uzun uzun sohbet etti.
Esnafın sorun ve taleplerini dinleyen, esnafa HÜDA PAR’ın misyonunu ve vizyonunu anlatan Göçer, esnaf ve vatandaşların sorularını da cevapladı.
Göçer, ziyarette esnafın sıcak ve yoğun ilgisiyle karşılaşırken esnaf da HÜDA PAR heyetine yaşadıkları sorun ve sıkıntıları anlattı.
Göçer’e yaşadıkları sıkıntıları anlatan esnaf zamlar, artan hayat pahalılığı ve vatandaşın alım gücünün düşmesinden dolayı satış yapamamaktan ve işlerin düşmesinden yakındı.
Her geçen gün giderek artan hayat pahalılığı nedeniyle iş yapamadıklarını ve işlerinde kış sezonun da etkisiyle durgunluğun olduğunu ifade eden esnaf, ekonomik sorunlara çözüm bulunmasını istedi.
Genel olarak iş yapamamaktan yakınan esnaf, HÜDA PAR heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, HÜDA PAR’a çalışmalarında başarılar dilediler.
Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Göçer, “HÜDA PAR olarak her fırsatta esnafımızla ve hemşehrilerimizle bir araya gelmeye, muhabbet etmeye ve taleplerini dinlemeye gayret ediyoruz. Bugün de giyim toptancılarının yer aldığı esnafımızı ziyaret ettik, hayırlı işler temennisinde bulunduk. Hemşehrilerimizin göstermiş olduğu teveccüh bizleri son derece memnun ediyor. Bizler her zaman sahadayız, hemşehrilerimizle iç içeyiz. Hemşehrilerimizle yaptığımız istişareler neticesinde şehrimizde çalışmalarımıza yön veriyoruz. Gazi şehrimizi daha güzel ve yaşanabilir bir yer haline getirmek için her zaman sahadayız. Ziyaretlerde gördüğümüz sorunları, esnafın taleplerini yetkili mercilere bildiriyoruz. Halkımızla ve esnafımızla yüksek bir koordinasyonla çalışmaya devam ediyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.” dedi.
Esnafın ve vatandaşın taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini doğrudan ilk ağızdan dinleyerek, mevcut sorunları yerinde görüp çözüm önelerini dile getirdiklerini ifade eden Göçer, tüm imkanlarıyla sahada olduklarını vurgulayarak, “Esnafımızı ziyaret etmeye, vatandaşlarla buluşmaya ve Gaziantep’i sahadan yönetmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.