HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer işçilerle bir araya geldi

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer işçilerle bir araya geldi

ABONE OL
29 Temmuz 2022 12:39
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer işçilerle bir araya geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer işçilerle bir araya geldi
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, PVC, cam ve demir üretimi yapan fabrikada çalışan işçilerle bir araya gelerek işçilerin sorun ve taleplerini dinledi.
Esnaf, oda ve STK ziyaretlerinin yanı sıra halk buluşmalarında vatandaşlarla bir araya gelen Göçer, kentte PVC, cam ve demir üretimi yapan Harat Yapı’yı ziyaret etti.
Ziyarette işçilerle bir araya gelen Göçer, işçilerle sohbet ettikten sonra sorun ve taleplerini dinledi.
Hayat pahalılığı başta olmak üzere ekonomi sorunlardan yakınan işçiler, zamlara çözüm bulunmasını istedi.
Yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren işçiler, HÜDA PAR’ı mecliste görmek istediklerini dile getirdiler.
Sohbetin ardından işçilerin sorularını yanıtlayan Göçer, işçilere HÜDA PAR’ın parti programı ve projeleri ile ilgili bilgi verdi.
HÜDA PAR’ın 2012’de kurulduğunu ve yaklaşık 10 yıldır siyasette yer aldıklarını belirten Göçer, parti olarak halka her alanda hizmet etmeye talip olduklarını ifade etti.
Ülkenin temel sorunlarının başında maneviyatsızlık, ekonomi ve adaletin geldiğini belirten Göçer, konuşmasının önemli bölümünde maneviyata vurgu yaptı.
İnançsızlığın toplumlar ile medeniyetlerin önündeki en büyük tehlike olduğunu ifade eden Göçer, İslam’ın Müslümanlardan, ahlakı güzel, insani değerleri yaşayan ve yaşatan, yardımlaşma ve dayanışma duyguları ile hareket etmelerini istediğini belirtti.
Göçer, çağımızda aşırı dünyevileşmenin bir sonucu olarak ferdiyetçiliğin yol açtığı bazı sorunların, maneviyatsızlığa, insanlar arasında samimiyetsizliğe yol açtığına dikkat çekerek, toplumda yaşanan birçok olumsuzlukların temelinde maneviyatsızlığın olduğunu vurguladı.
Maneviyatsızlığın ciddi bir sorun olduğunu ifade eden Göçer, “Geçmiş tarihte özellikle büyüklerimiz bilir; biz örfümüze, adetimize aile bireylerimize bağlı bir toplumduk. Ama maalesef son dönemlerde özellikle bizim gençlerimizi ‘Z’ kuşağı adı altında ciddi manada büyüklerine karşı çıksınlar diye yetiştiriyorlar. Biz şu anda maddi ve maneviyi birlikte yürütmeyen siyasetle karşı karşıyayız.” dedi.
Dünya ve ahiret dengesinin iyi sağlanması gerektiğini ifade eden Göçer, “Toplumun düzelebilmesi için insanımız hem dünyasını memur edecek, çalışacak, çabalayacak, alın terini kazanacak. Aynı zamanda ahiretine de yönelecek ki maneviyatı güçlü olsun. Biz maneviyatı güçlü bir toplum olmazsak sözde medeni olarak bilinen Avrupa’da annesini, babasını dışarı atan ve gerçekten acınacak hale düşen bir toplumla karşı karşıyayız. Televizyonlara baktığımızda ‘bunlar medeni bir toplum’ diyoruz ama öyle değiller. Medeni olan annesine, babasına, büyüklerine, amcalarına, teyzelerine saygı duyan ve onlara yardımcı olandır. Tarihte olduğu gibi aramızda saygıyı , sevgiyi, merhameti ve güveni tesis edebilmek için HÜDA PAR’ı kurduk ve bu yolla çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah sizin gibi özellikle gençlerimiz, diğer kardeşlerimiz ve aynı zamanda bacılarımızın destekleriyle bu ortamı oluşturmaya çalışacağız.” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.