HÜDA PAR tüm teşkilatlarıyla sahada

HÜDA PAR tüm teşkilatlarıyla sahada

ABONE OL
19 Aralık 2022 11:02
HÜDA PAR tüm teşkilatlarıyla sahada
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Memleketin HÜDA PAR’a ihtiyacı var” sloganıyla başta İl Başkanlığı olmak üzere merkez ve taşra ilçe başkanlıklarının yanı sıra Gençlik ve Kadın Kolları ile birlikte sahada olan HÜDA PAR, esnaf esnaf, kapı kapı dolaşıyor.

Genellikle seçime yakın sahaya inen birçok siyasi partinin aksine sahada olan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, esnaf esnaf, kapı kapı dolaşarak vatandaşın sorunlarını dinliyor ve HÜDA PAR’ın çözüm politikaları hakkında vatandaşı bilgilendiriyor.

Her zaman esnafın ve vatandaşların görüş ve önerilerini dikkate alan, sorun, sıkıntı ve taleplerini bire bir ziyaretlerde birinci ağızdan dinleyen HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, tüm teşkilatlarıyla esnafın, vatandaşların istek ve önerilerini birebir dinlemek için sahadaki çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Her fırsatta esnaf ve vatandaşları ziyaret eden HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, tüm teşkilatlarıyla saha çalışlarımını artırdı.

Hatfa sonu kent merkezi başta olmak üzere merkez Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinin yanı sıra Nizip, Yavuzeli ve Oğuzeli ilçelerinde esnaf ziyareti yapan HÜDA PAR teşkilatları İl Başkanı Faruk Göçer’in öncülüğünde çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmamak için Gaziantep’in dört bir tarafında saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Esnafı ve vatandaşları ziyaret eden HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığından oluşan heyetler, esnafın ve vatandaşların, sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

“Gaziantep’imiz için sahadayız” ve “Memleketin HÜDA PAR’a ihtiyacı var” sloganıyla esnaf esnaf, kapı kapı gezen HÜDA PAR heyetleri, esnaf ve vatandaşlara HÜDA PAR’ın misyon ve vizyonunun anlatıldığı broşürleri dağıttı.

Kentin farklı bölgelerindeki esnafı ziyaret eden HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, “HÜDA PAR olarak, ‘çalmadık kapı, sıkmadık el, kazanılmadık gönül bırakmayacağız’ sloganıyla durmadan, bıkmadan, usanmadan, yorulmadan, azimle, gayretle ve en önemlisi de halkımızın destekleriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz, inşallah devam da edeceğiz.” diye konuştu.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Mustafa Karakurt ve beraberindeki heyet, Küsget Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Ziyarette esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Karakurt, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, birçok malzemedeki maliyet artışının ürünlere zam olarak yansıdığını, hükümetin esnaf ve sanatkârların giderlerini göz önünde bulundurması ve gerekli desteği sağlaması gerektiğini söyledi.

Dumlupınar ve Vatan Mahallelerindeki esnafı ziyaret eden Şahinbey İlçe Başkanı Mustafa Kaya ise, “Çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunulmadık gönül kalmayana kadar gezecegiz’ dedik ve bu minvalde esnaflarımızı ziyaret ettik. Gaziantep’imiz için hep sahadayız.” dedi.

Şehitkamil İlçe Başkanı Ekrem Kaplan ve beraberindeki heyet ise Gazikent semtindeki esnafı ziyaret ederek, esnafın sorun ve taleplerini dinledi.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Kaplan, ürünlerdeki fahiş fiyatların esnafı ve vatandaşı zor durumda bıraktığına dikkat çekti.

Oğuzeli ilçesindeki köyleri gezerek çiftçileri ziyaret eden Oğzueli İlçe Başkanı Mustafa Kılıç da gübre, mazot ve ilaç fiyatlarının çiftçileri mağdur ettiğini ifade etti.

Nizip İlçe Başkanı Bayram Çakar da ilçedeki esnafı ve köylerdeki çiftçileri ziyaret etti.

Yavuzeli ilçesindeki köyleri gezen Yavuzeli İlçe Başkanı Kenan Yüksek de köy sakinlerini de ziyaret etti.

HÜDA PAR Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Üstündağ ve beraberindeki heyet ise Küsget Sanayi Sitesindeki genç esnafı ziyaret etti.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Üstündağ da, “Teşkilatımızla beraber Gaziantep otomotiv sanayisinin genç esnaflarını ziyaret ettik. Genç esnaflarımızın sorunlarını dinleyerek partimizin çözüm önerilerini ilettik. Yaptığımız ziyaretler de bir kez daha gördük ki gençlerin üretimde ki istihdamı, memleketimiz için çok kıymetli. İnşallah genç kardeşlerimizin sorunlarının üstesinden hep birlikte geleceğiz.” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.