HÜDA PAR’dan GAÜN Hastanesi Başmüdürü Kerkez’e ziyaret

HÜDA PAR’dan GAÜN Hastanesi Başmüdürü Kerkez’e ziyaret

ABONE OL
12 Ocak 2023 11:36
HÜDA PAR’dan GAÜN Hastanesi Başmüdürü Kerkez’e ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başmüdürü Cuma Kerkez’i ziyaret etti. İl Başkan Yardımcıları ve HÜDA PAR Şehitkamil İlçe Başkanı Ekrem Kaplan’dan oluşan heyetle Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başmüdürü olarak atanan Cuma Kerkez’i ziyaret eden HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Kerkez’e Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi tablosu hediye etti.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Göçer, Kerkez’den Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çalışmalarının yanı sıra sağlık çalışanlarının durumu, sorun ve talepleri konuşuldu.
Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, parti olarak yaptıkları çalışmaları ve sağlık ile ilgili projelerini anlattı. Hastaların sağlığına kavuşması için gecesini gündüzüne katarak şifaya vesile olan doktor, hemşire ve tüm sağlık çalışanlarının hiçbir karşılık beklemeden büyük bir fedakarlık örneği sergilediklerini belirten Göçer, sağlık çalışanlarına müteşekkir olduklarını ifade etti. Her zaman sağlık çalışanlarının yanlarında olduklarını ve haklı taleplerinin takipçisi olacaklarını ifade eden Göçer, sağlık politikalarındaki sorunların acilen çözüme kavuşturulması gerektiğini kaydetti.
Sosyal devlet anlayışında sağlık politikalarının önemli olduğunu ifade eden Göçer, “Hekimlik hem çok değerli bir meslek hem de icra edilmesi çok zor bir meslektir. Özellikle de salgın döneminde başta hekimler olmak üzere bütün sağlık çalışanlarının insan üstü bir çabayla nasıl bir fedakârlıkta bulunduklarını hepiniz takdir ediyorsunuzdur. Hastalar da, hekimler de bizimdir. Sağlık politikaları gözden geçirilmeli, sağlık çalışanlarının haklı talepleri yerine getirilmelidir.” dedi. Sağlık alanında hiç kimsenin sorun yaşamaması gerektiğini sözlerine ekleyen Göçer, sağlığın önemli olduğunu vurgulayarak, “MHRS üzerinden vatandaş randevu alamıyor ve sorun yaşıyor.
Durum böyle olunca da vatandaşımız adeta özel hastanelere mecbur bırakılıyor, yönlendiriliyor. Bu da beraberinde çok ciddi bir maddi külfet getiriyor. Bu soruna mutlaka bir an önce çözüm bulunmalıdır.” diye konuştu.
Nazik misafirperverliklerinden dolayı Kerkez’e teşekkür eden Göçer, yeni görevinin de hayırlara vesile olmasını dileyereki çalışmalarında da başarılar temenni etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başmüdürü Cuma Kerkez ise Göçer’e ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.