Sağlık bakanlığı’ndan SANKO Hastanesine Teşekkür Belgesi

Sağlık bakanlığı’ndan SANKO Hastanesine Teşekkür Belgesi

ABONE OL
10 Mart 2022 00:48
Sağlık bakanlığı’ndan SANKO Hastanesine Teşekkür Belgesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ PROF. DR. TEKİN: “2021 YILINDA YAPTIĞINIZ KADAVERİK DONÖR ORGANİZASYONLARI İLE ORGAN NAKLİ BEKLEYEN HASTALARA UMUT OLDUĞUNUZ İÇİN HASTANENİZ YÖNETİMİNE, YOĞUN BAKIM PERSONELİNE VE ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRLERİNE TEŞEKKÜR EDEREK, BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM”

 

SANKO Üniversitesi Hastanesi’ne organ nakil merkezinin yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Teşekkür Belgesi sunuldu.

 

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tekin adına takdim edilen belgede, “2021 yılında yapmış olduğunuz kadaverik donör organizasyonları ile organ nakli bekleyen hastalara umut olduğunuz için hastaneniz yönetimine, yoğun bakım personeline ve organ nakli koordinatörlerine teşekkür ederek, başarılarınızın devamını dilerim” ifadeleri yer aldı.

 

SANKO Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Dr. Sermet Kileci, kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, göğüs cerrahisi

, endokrinoloji, ortopedi ve travmatoloji gibi pek çok alanda referans merkezi konumunda olduklarını söyledi.

 

Dr. Kileci, “Başarılı çalışmaları için Organ Nakli Ekibimizi kutluyor, Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürümüz Prof. Dr. Ahmet Tekin’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.