ŞAHİNBEY BELEDİYESİ AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

ABONE OL
2 Ağustos 2023 10:32
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şahinbey Belediye Meclisinin Ağustos ayı 1. Birleşimi Şahinbey Belediye Başkan Vekili Cuma Güzel Başkanlığı’nda saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

Şahinbey Belediye Meclisinin Ağustos ayı ilk oturumu, yapılan yoklamanın ardından bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla devam etti. Gündeme alınan 10 maddenin 3’ü İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na, 4’ü Plan Bütçe Komisyonu’na, havale edilirken 2 madde ise Teklif Karar olarak gündeme alındı. 1 Madde de ise vefat sonucu boşalan Plan Bütçe Komisyon üye seçimi yapıldı.

KEMAL TİTİZ UNUTULMADI

Türkiye Muhtarlar Derneği Gaziantep Şube Başkanı ve Şahinbey Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Titiz’in vefatını derin bir üzüntü ile karşılayan Şahinbey Belediye Meclis Üyeleri Kemal Titiz için dua ettiler. Şahinbey Belediyesi Meclis Üyeleri merhum Kemal Titiz’in masasına çiçek ve fotoğrafını koydular.

Şahinbey Belediye Meclisi Ağustos ayı 2. oturum toplantısı 03 Ağustos 2023 Perşembe günü saat 16.00’da yapılmak üzere birinci oturuma son verildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.