“SEVDAMIZ OĞUZELİ´ ANLAYIŞI İLE YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİN MİMARI İŞÇİ KARDEŞLERİMİZDİR”
  • Gaziantep Portal
  • Gündem
  • “SEVDAMIZ OĞUZELİ´ ANLAYIŞI İLE YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİN MİMARI İŞÇİ KARDEŞLERİMİZDİR”

“SEVDAMIZ OĞUZELİ´ ANLAYIŞI İLE YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİN MİMARI İŞÇİ KARDEŞLERİMİZDİR”

ABONE OL
1 Mayıs 2023 11:08
“SEVDAMIZ OĞUZELİ´ ANLAYIŞI İLE YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİN MİMARI İŞÇİ KARDEŞLERİMİZDİR”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Emekleriyle geçinen ve karşılarına çıkan birçok zorluğa göğüs germeye çalışan emekçilerin baş üstünde tutulması gerektiğinin altını çizen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Türk milleti, alın terinin ne kadar önemli ve mukaddes olduğunu bilen, asırlar boyunca bütün insanlığa örnek teşkil etmiş bir millettir” dedi.

Başkan Kılıç yayımladığı mesajında “Emeğiyle üretime değer katan, alın teriyle helal kazancının peşinde koşan, emekçi kardeşlerimiz bizim için paha biçilemez bir özelliğe sahiptir. Milletimizin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentilerini gideren, dayanışmanın ve birlikte çalışmanın güzelliklerini sergileyen emekçilerimizin, sosyal ve ekonomik hayatta büyük payları vardır. Yaşamakta olduğumuz güzel Oğuzeli’mizde, temizlik hizmetinden tutun, yol yapımına kadar, alt ve üst yapı hizmetlerinde işçilerimizin emekleri çok büyüktür. Onların emeği, alın teri, cefakâr ve fedakâr gayretleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. ‘Sevdamız Oğuzeli´ anlayışı ile yaptığımız hizmetlerin karşılığını birbirinden kıymetli emekçi kardeşlerimiz sayesinde alıyoruz. Kendilerine bu vesile ile tekrar teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, gece gündüz canlarını dişlerine takarak, tüm risklere karşı büyük özveri ile çalışan başta Oğuzeli Belediyesi çalışanları olmak üzere ülkemizin büyümesine, gelişmesine kalkınmasını katkı sağlayan işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluk içinde bir ömür geçirmelerini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.