Türkiye Değişim Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’na Arif Yılmaz getirildi

Türkiye Değişim Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’na Arif Yılmaz getirildi

ABONE OL
27 Aralık 2022 20:56
Türkiye Değişim Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’na Arif Yılmaz getirildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Değişim Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’na Arif Yılmaz getirildi”

Türkiye Değişim Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’na, Arif Yılmaz’ın getirildiği açıklandı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül ve Parti yöneticileri tarafından Ankara’da bulunan Değişim Partisi Genel Merkezine davet edilen Yılmaz, burada yaptıgı görüşmeler sonrasında Genel Başkan Mustafa Sarıgül tarafından Gaziantep İl Başkanı olarak atandığını duyurdu

Haber merkezimize özel açıklamalarda bulunan Yılmaz, “Türkiye Değişim Partisi çatısı altında ülkeme ve milletime hizmet etmekten büyük bir onur duyuyorum” diyerek şunları söyledi.

“Daha önce başka bir partide ilçe başkanı olarak görev yaptım. Ancak bulunduğum siyasi partide hizmet edemiyeceğime inandiğım için o partideki görevimden ve parti üyeliğinden istifa etmiştim. Siyasete girme kararı almamdaki en önemli etken şüphesiz milletime ve ülkeme olan sevgimden ve hizmet aşkımdan kaynaklanmaktaydı. Bu bağlamda, TDP yetkilileriyle Birkaç haftadan bu yana görüşmeler çeşitli görüşmeler yaptık. Gerek partimiz yetkilileri ve gerekse ben Türkiye Değişim Partisi çatısı altında ülkeme hizmet edebileceğime inandık ve birlikte yürüme kararı aldık.

En son Ankara’ya davet edilmemin ardından Genel Başkanımız sayın Mustafa Sarıgül’ün iradesi ve tensipleriyle Gaziantep İl Başkanı olarak atandım. Teşkilatlarımızla ilgili en kısa zamanda yol haritamızı belirleyerek ülkemize ve partimize en verimli şekilde hizmet edeceğiz. Bu vesileyle, beni Gaziantep İl Başkanlığına layık gören, başta Partimiz Genel Başkanı sayın Mustafa Sarıgül’e ve partimizin tüm yöneticilerine teşekkür ederim. Allah bizi mahcup etmesin”

HABER MERKEZİ

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.