Vali Gül İhracatçılara Veda Etti

Vali Gül İhracatçılara Veda Etti

ABONE OL
9 Haziran 2023 14:15
Vali Gül İhracatçılara Veda Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Beş yıla yakın süredir Gaziantep Valiliği görevini yürürken İstanbul Valiliğine atanan Vali Davut Gül veda ziyaretleri kapsamında Güneydoğu Anadolu İhracatçıları Birliği’ni ziyaret ederek ihracatçılara veda etti. Ziyarette GAİB  Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz, Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Celal Kadooğlu, Halı İhracatçıları Birliği Başkanı Zeynal Abidin Kaplan, birliklerin yönetim kurulu üyeleri ve GAİB üyesi ihracatçılar hazır bulundu. İstanbul Valisi Davut Gül Gaziantep’te görev yaptığı süre içerisinde ihracatçıların büyük desteğini gördüğünü ve kent kalkınması için olduğu gibi ülke kalkınmasında da önemli roller üstlenen ihracatçılarla koordineli çalıştıklarını ifade ederek ihracatçılara teşekkür etti.

Toplumun bütün kesimleriyle kucaklaşarak Gaziantepli olmayı başardı

Gaziantep’te göreve başladığı günden bu yana bir Gaziantepli gibi düşünen ve Gaziantep ailesinin bir ferdi olarak kentin bütün kesimlerini kucaklayan Vali Davut Gül’ün üstlendiği bu görevi başarıyla yerine getirdiğini ifade eden GAİB Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Davut Gül’e İstanbul Valiliği görevinde başarılar dilediğini ifade etti. Başkan Çıkmaz Vali Gül’ün toplumun diğer kesimleriyle olduğu gibi ihracatçılarla da koordineli olarak birçok hizmet gerçekleştirdiğini belirterek “Bizlerle daima birlikte hareket ederek ülkemiz için daha çok çalışmamızı, daha çok ihracat gerçekleştirmez yönünde bizlere moral verdi. Gerçekleştirdiği projelerinde bizlere de yer vererek kentimizin güzelleşmesi, gelişmesi ve kalkınmasında önemli roller üstlendi. Yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Ortak Aklın İşleyişinde En Önemli Faktörler Arasında Yer Aldı

Gaziantep’te görev yaptığı süre içerisinde Vali Davut Gül’ün kapısının sürekli vatandaşa açık olduğunu, kentin bütün sektör ve dinamikleriyle koordineli çalışmalar içerisinde yer aldığını ve kente önemli hizmetler gerçekleştirdiğini ifade eder Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Celal Kadooğlu da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek “Valimiz Sayın Davut Gül’ün İstanbul valiliğine atanmasından dolayı çok mutluyuz. Gaziantep’te görev yaptığı süre içerisinde Sayın Valimizle koordineli çalışarak kentimize ve ülkemize hizmet ettik. Bizlere yol göstererek daima destek oldu. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. İstanbul ve ülkemize bundan sonra da önemli hizmetler gerçekleştireceğine inanıyoruz” dedi.

Toplumsal kucaklaşmada önemli roller üstlendi

Gaziantep Valisi Davut Gül’ün zorlu süreçlerde üstlendiği görevlerden dolayı önemli başarılara imza attığını ifade eden Halı İhracatçıları Birliği Başkanı Zeynal Abidin Kaplan’da yaptığı değerlendirmede “İstanbul Valiliği görevine atanan Valimiz Sayın Davut Gül’ü kutluyoruz. Son dönemlerde ülke ve bölge olarak yaşadığımız felaketler sırasında Sayın Valimizin aldığı akılcı önlemler ve uygulamalarla kenetlenerek bu zorlu günleri hep birlikte atlattık. Kentimizin bütün dinamikleriyle barışık olan Valimiz Davut Gül’e bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte İstanbul’dan da Gaziantep’i gözeteceğine inancımız sonsuzdur” dedi. Ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren ihracatçılarla İstanbul Valisi Davut Gül’ü uğurladılar.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.