YILDIRIM VE TEYMUR YENİDEN BAŞKAN

YILDIRIM VE TEYMUR YENİDEN BAŞKAN

ABONE OL
9 Ekim 2022 13:22
YILDIRIM VE TEYMUR YENİDEN BAŞKAN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

YILDIRIM: GTO bu şehrin mihenk taşlarından bir tanesidir

TEYMUR: Genç ve dinamik bir meclisimiz var

Geçtiğimiz hafta yapılan GTO Organ Üyeliği Seçimlerinin ardından Gaziantep Ticaret Odasında gerçekleştirilen ve tek listeyle girilen seçimlerde bir kez daha Yönetim Kurulu Başkanlığına M. Tuncay Yıldırım, Meclis Başkanlığına ise M. Hilmi Teymur seçildi.

Gaziantep Ticaret Odasının (GTO) 1 Ekim Cumartesi günü Meslek Komite, Meclis Asil ve Yedek üyelerinin seçilmesiyle başlayan seçim süreci, gerçekleşen Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Başkanlık Divanı Üyeleri, TOBB Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyelerinin seçimi ile sona erdi.

1 Ekim 2022 tarihinde yapılan, 45 Meslek Grubunda 291 Meslek Komitesi üyesi ve 123 Meclis Üyesinin belirlendiği ve yoğun bir katılımla gerçekleştirilen seçimlerin ardından yapılan Başkanlık seçiminde GTO’nun Yönetim Kurulu Başkanlığına M. Tuncay Yıldırım, Meclis Başkanlığına ise M. Hilmi Teymur tekrar seçildi.

YILDIRIM: GTO bu şehrin mihenk taşlarından bir tanesidir

Sonuçların açıklanmasının ardından konuşan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, “Gaziantep Ticaret Odasında aday olup seçildiğimiz geçen dönemden bu yana hep çitayı bir adım ileriye taşımaya, Gazi şehrimiz ve üyelerimiz için çalışmaya, gayret gösterdik. Seçildiğimiz bu 40. Dönemde yeni Yönetim Kurulumuz ve yeni Başkanlık Divanımızla birlikte daha çok çalışıp daha çok emek sarf edip hep birlikte şehrimize, üyelerimize ve ilelebet al bayrağın dalgalanacağı Türkiye Cumhuriyetine hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağız. Gaziantep Ticaret Odası bölgenin en büyük sivil toplum örgütü olmakla birlikte, hem ekonomik, hem kültürel, hem de sosyal alanda bu şehrin mihenk taşlarından bir tanesidir. Bu güne kadar hep doğru bildiklerimizi doğru şekilde yapmaya gayret ettik. Bundan sonra da aldığımız bayrağı burçlara, göklere bir adım daha yukarıya koymak üzere el birliğiyle çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

TEYMUR: Genç ve dinamik bir meclisimiz var

Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur ise “Bizleri bu göreve layık gören tüm Meclis Üyesi arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz. Biz de bu güvene karşılık, aldığımız bayrağı bir adım daha ileriye götüreceğimize eminim. Yeni bir Meclis, Meslek Komite gruplarımız var, Yepyeni bir Meclisimiz var, Hepsi genç, dinamik, hızlı… İnanıyorum ki Gaziantep ve ülkemiz için iyi şeyler yapacağız…” dedi.

Öte yandan seçim sonuçlarına göre M. Tuncay Yıldırım Başkanlığındaki GTO Yönetim Kuruluna Taner Özdurak, Kerim Akdoğan, Uğur Acıoğlu, Sinan Bay, Yılmaz Duman, Ahmet Özgözükara, İbrahim Yetkinşekerci, Mustafa Özeren, Mustafa Korkmaz ve Ayberk Uygun seçildi.

M. Hilmi Teymur Başkanlığındaki Meclis Divanında ise Ali Bayram Sarıca ve Mehmet Tabur Meclis Başkan Yardımcısı olurken, Abdullah Çelebi kâtip üye oldu.

Disiplin Kurulu Üyeliğine ise Ali Çelebi, Mehmet Özaltın, Kemal Delioğlu, Selim Bağcı, Berat Geyik ve Tamer Karaca seçildi.

GTO TOBB Genel Kurul Delegeliğine ise şu isimler seçildi:

Mehmet Hilmi Teymur

Bekir Sıtkı Dayıoğlu

Ramazan Akan

Okan Karalar

Sait Ganidağlı

Kürşat Anlaroğlu

Orhan Bartık

Ersun Bozgeyik

Güngör Salman

İbrahim Karaoğlu

Memik Yılmaz

Sabri Hamamcı

Seyfettin Coşan

Bülent Evyapan

Veli Kadoğlu

Yusuf Ziya Yıldırım

Ahmet Tabur

Yunus Yıldırım

Ferit Güney Dağdeviren

Mehmet Ali Çalışkantürk

Ali Payam

Davut Yüksel

Hamit Kara

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.