ZMO’da Görev Dağılımı Yapıldı

ZMO’da Görev Dağılımı Yapıldı

ABONE OL
20 Aralık 2021 15:12
ZMO’da Görev Dağılımı Yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ZMO’da görev dağılımı yapıldı

Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu, görev dağılımını gerçekleştirdi. TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi yeni dönem  Yönetim Kurulu mazbatasını alarak, ilk toplantısını yaptı. Toplantıda görev dağılımı da gerçekleştirildi.

Başkan Abdulkadir Deniz, “Seçim esnasında meslektaşlarımızın göstermiş olduğu seviyeli çalışmalardan ve ahenk içerisinde yapılan seçimden dolayı minnettarım. Ben ve ekibim meslektaşlarımızın ve tarımın hizmetinde olacağız” dedi.

ODAYI BİRLİKTE YÖNETMEYE DAVET EDİYORUZ

Hüseyin Akay’ın divan başkanlığında  yapılan oylamada Abdukadir Deniz  başkan, Mehmet Uçar ikinci başkan, Asiye Esra Özzengin yazman, Mehmet Deniz Toprak  Sayman, Ahmet Yılmaz, Ferdi Vural, İslam Tufan Kurtoğlu, oy birliğiyle üyeliğe seçildi.Yönetim kurulu adına görev dağılımının hayırlı olmasını dileyen Başkan Deniz , “Tüm meslektaşlarımızı odamızda görmek istiyoruz. Şimdiden tüm etkinliklere beklediğimizi söyleriz. Meslektaşlarımızı bu odayı birlikte yönetmeye davet ediyoruz” dedi.

SEÇİMİN GALİBİ ZİRAAT MÜHENDİSLERİ OLMUŞTUR

Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Mavi ve Beyaz olmak üzere iki listenin yarıştığı seçimde mevcut Başkan Abdülkadir Deniz, güven tazeledi. Seçimi kazanan Abdulkadir Deniz, “Seçimin galibi ZMO örgütlülüğü olmuştur. Her iki ekip de gayet seviyeli bir çalışma yaptı. Önümüzdeki süreçte, hiç bir üyemizi ötekileştirmeden, her bir üyemizin fikir ve önerilerini dikkate alarak mesleğimizin sorunlarını çözmeye odaklanırken, hem genel merkez hem de Gaziantep kamuoyunda odamızın ve mesleğimizin etkinliğini ve saygınlığını artırmaya yönelik çalışmalara yoğunlaşacağız” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.